ufc 294 kamaru usman vs khamzat chimaev kursy

UFC 294: Usman vs. Chimaev – kursy bukmacherskie. Wielki faworyt w drugiej z walk wieczoru!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 października 2023

Usman vs. Chimaev – prezentujemy kursy bukmacherskie na drugą z walk wieczoru gali UFC 294. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów w co-main evencie gali w Abu Dhabi?

Kamaru Usman i Khamzat Chimaev zmierzą się w drugiej z walk wieczoru gali UFC 294 w Abu Dhabi. Już w najbliższą sobotę, 21 października zawodnicy stoczą pojedynek w limicie kategorii średniej. Do tej pory zarówno Usman jak i Chimaev toczyli walki w niższej kategorii wagowej.

Kamaru Usman był mistrzem dywizji do 77 kilogramów i mierzył się z wszystkimi najmocniejszymi rywalami tej kategorii wagowej. Khamzat Chimaev krok po kroku notował awanse w rankingu kategorii półśredniej jednak później miał wielkie problemy ze zrobieniem limitu wagowego i przedstawiciele UFC wspólnie z obozem zawodnika uznali, że lepiej i bezpieczniej będzie jeśli Khamzat będzie kontynuował karierę w kategorii do 84 kilogramów.

Wygrany walki Usman vs. Chimaev będzie kolejnym pretendentem do walki o pas mistrzowski kategorii średniej. Tym samym istnieją szanse na to, że jeden z zawodników „przeskoczy” Dricusa du Plessisa i jako pierwszy stanie przed szansą walki z Seanem Stricklandem.

UFC 294: Usman vs. Chimaev – kursy bukmacherskie

Galę UFC 294 możecie obstawić i oglądać za pośrednictwem legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji konta, a następnie skorzystać z promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie dla nowych użytkowników. Obstaw walkę Usman vs. Chimaev tutaj.

Według bukmacherów to Khamzat Chimaev jest wyraźnym faworytem co-main eventu gali UFC 294. Kurs na zwycięstwo Borza wynosi 1.35Kamaru Usman, były mistrz kategorii półśredniej jest więc sporym underdogiem przed rewanżem. Kurs na zwycięstwo Usmana ustalono na poziomie 3.21.

TYPYKURSYBUKMACHER
Kamaru Usman3.21eFortuna.pl
Remis45.0eFortuna.pl
Khamzat Chimaev1.35eFortuna.pl

Zarejestruj się! Obstaw i oglądaj UFC 294: Usman vs. Chimaev!

Tak prezentuje się pełna rozpiska gali UFC 294 w Abu Dhabi. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 października.

,
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments