Alexander Volkov udusił Taia Tuivasę ufc 293

UFC 293: Alexander Volkov udusił Taia Tuivasę ezekiel choke! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 września 2023

W co-main evencie gali UFC 293 w Sydney zmierzyli się Tai Tuivasa i Alexander Volkov. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Jaki był wynik walki Tuivasa vs. Volkov?

Tai Tuivasa będzie dziś mógł zawalczyć przed własną publicznością. „Bam Bam” wejdzie do octagonu po dwóch porażkach i na pewno doping kibiców będzie dla niego ogromnym wsparciem w tym trudnym momencie w karierze.

Alexander Volkov to niezwykle doświadczony Rosjanin, który walczył na galach MMA na całym świecie i niejednokrotnie mierzył się z topowymi oponentami na wrogim terytorium. „Drago” ma na koncie dwa kolejne zwycięstwa i zapewne zrobi wszystko by przedłużyć udaną passę.

Walka Tai Tuivasa vs. Alexander Volkov została zakontraktowana w limicie kategorii ciężkiej. Zawodnicy zmierzą na gali UFC 293 w Sydney. Będzie to co-main event gali UFC w Australii.

UFC 293: Tuivasa vs. Volkov – relacja, wynik walki

Tai Tuivasa narzucał tempo w pierwszej części pierwszej rundy. Walczący przed własną publicznością zawodnik był agresywny i mocno okopał wykroczną nogę Rosjanina. Tuivasa miał jednak problem z przebiciem się przez gardę Volkova. Pod koniec odsłony Rosjanin brutalnie zaatakował trafiając krótkim prawym, a także łokciami i kapitalną serią w końcówce rundy kiedy rozbił twarz Australijczyka.

W drugiej rundzie zawodnicy poszli na wymianę obaj trafiali jednak Rosjanin celniej i częściej. Volkov przeniósł walkę na matę punktując u sędziów Tuivasa jednak wstał. Volkov bardzo ładnie po raz kolejny szybko obala rywala. Tam zasypuje go gradem ciosów jednak gdy nic z tego nie wyszło starał się podpiąć duszenie. Tuivasa zaczął się wykręcać i Rosjanin musiał ponownie wypuścić kilka łokci i uderzeń z góry jednak w końcu wpiął duszenie ezekiel choke i Tuivasa odklepał!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments