świetna walka odwołana ufc 291

UFC 291 – świetna walka z głównej karty odwołana!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 lipca 2023

Świetna walka Stephen Thompson vs. Michel Pereira, która wchodziła w skład głównej karty UFC 291 została odwołana. Brazylijczyk przestrzelił wagę i przekroczył limit o 3 funty. Reporterka Megan Olivi przekazała tę informację fanom. Tym samym nastąpiły zmiany w głównej części rozpiski.

Już w trakcie ważenia było wiadomo, że sprawy nie toczą się najlepiej dla Michela Pereiry. Brazylijczyk z trudem stawił się na wczesnym ważeniu i ostatecznie ważył, aż 174 funty. Dla przypomnienia limit kategorii półśredniej w walkach nie-mistrzowskich wynosi 171 funtów.

Brazylijczyk przestrzelił zatem wagę o 3 funty, jednak to nie stan zdrowia Pereiry sprawił, że pojedynek został odwołany. Decyzję podjął obóz Stephena Thompsona. Zawodnik po konsultacji z trenerami podjęli decyzję, że wyjście do walki z rywalem, który podszedł do sprawy nieprofesjonalnie byłoby nierozsądne.

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – transmisja!

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 wraz z walką Błachowicz vs. Pereira w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca.

-=> Oglądaj stream online z UFC 291! FREE!

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Free stream z walki Błachowicz vs. Pereira: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 291! Darmowa transmisja!

ufc 291 poirier gaethje błachowicz transmisja za darmo

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Dlaczego Thompson nie zgodził się na walkę?

Oczywiście walka mogła się odbyć w catchweight do 174 funtów, a Thompson otrzymałby część wypłaty Pereiry. Wszystko to nie gwarantuje jednak wygranej, a właśnie to chciał osiągnąć „Wonderboy”, który sam poświęcił wiele czasu i zdrowia na to by zbić wagę.

Thompson w wydanym oświadczeniu powiedział, że przez wzgląd na swoje osiągnięcia oraz wiek nie zamierza być gatekeeperem, że chce toczyć wielkie pojedynki i nie zamierza iść na ustępstwa w momencie kiedy przeciwnik nie wykazuje się profesjonalizmem.

Do głównej karty walk przeniesiono zestawienie Derrick Lewis vs. Marcos Rogerio de Lima. Pojedynek Amerykanina z Brazylijczykiem będzie trzecim starciem głównej karty walk. Odwołanie starcia Thompson – Pereira sprawiło, że zmieniła się godzina rozpoczęcia transmisji z karty wstępnej. Cała Gala UFC 291 rozpocznie się o pół godziny później, a więc w niedzielę 30 lipca o 1:00.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments