UFC 291 poirier vs gaethje live stream błachowicz pereira

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – live stream. Walka Błachowicz vs. Pereira na żywo. Darmowa transmisja!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 lipca 2023

Czas na galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2. Oglądaj live stream z wydarzenia. Walka Błachowicz vs. Pereira na żywo. Gdzie jest dostępna darmowa transmisja z gali UFC w Salt Lake City?

Rano w niedzielę 30 lipca odbędzie się gala UFC w Salt Lake City. W walce wieczoru UFC 291 zmierzą się Dustin Poirier i Justin Gaethje. Arcyciekawy pojedynek zawodników kategorii lekkiej będzie miał dodatkowy smaczek w postaci pasa BMF. Wygrany będzie mógł także ubiegać się o szansę walki ze zwycięzcą starcia Makhachev vs. Oliveira 2.

Walka Błachowicz vs. Pereira na żywo! Pojedynek Polaka Jana Błachowicza z Alexem Pereirą zapowiada się niesamowicie. Były mistrz kategorii półciężkiej stoczy bój z byłym mistrzem kategorii średniej. Kto będzie górą? „Legendarna Polska Siła” czy „Dłonie z Kamienia”?

Gdzie jest dostępna darmowa transmisja z gali UFC w Salt Lake City. Live stream z UFC 291. Szczegóły dotyczące walki Błachowicz vs. Pereira. Gdzie będzie dostępne te starcie na żywo?

UFC 291: Poirier vs. Gaethje – live stream!

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Live stream z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca. Walka Błachowicz vs. Pereira na żywo ok. 5:30!

-=> Oglądaj live stream z UFC 291: Poirier vs. Gaethje!

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Błachowicz vs. Pereira na żywo: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj Błachowicz vs. Pereira na żywo i obstawiaj UFC 291! Darmowa transmisja!

ufc 291 stream transmisja błachowicz

UFC 291: Błachowicz vs. Pereira – Kursy bukmacherskie

Galę UFC 291 z hitową walką Błachowicz vs. Pereira obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Błachowicz vs Pereira

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – walka o pas BMF

Poznaj historię pasa BMF, o który dziś w nocy zawalczą Dustin Poirier i Justin Gaethje!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments