UFC 287: Pereira nie chciał spuścić wzroku z rywala! Intensywne face to face po konferencji!

S
0
Opublikowano: 07 kwietnia 2023

Do hitowego rewanżu pomiędzy Israelem Adesanyą a Alexem Pereirą dojdzie już w tę niedzielę na UFC 287. Minionej nocy odbyła się konferencja prasowa, na której zobaczyliśmy ostre face to face między bohaterami tego wydarzenia!

-> ZOBACZ UFC 287 NA ŻYWO

„Poatan” i „The Last Stylebender” znają się jeszcze z czasów kick-boxingu. Brazylijczyk pokonał wówczas dwukrotnie Nigeryjczyka: raz jednogłośną decyzją sędziów, a 11 miesięcy później Pereira zakończył pojedynek potężnym lewym sierpem. Po tym Adesanya na pełen etat zajął się MMA, sięgnął po koronę kategorii średniej i długo dzielił i rządził w tej dywizji.

Było tak do ubiegłego roku, gdy raz jeszcze zmierzył się z Alexem Pereirą. Tym razem „Izzy” był na dobrej drodze do zwycięstwa przez werdykt sędziowski, ale Brazylijczyk zasypał go mocną serią w ostatniej rundzie. Tym samym zdetronizował Nigeryjczyka i stał się drugim po Janie Błachowiczu fighterem, który pokonał Adesanyę w MMA.

Do rewanżu dojdzie już w tę niedzielę. „Poatan” ponownie skazywany jest na porażkę, a na „The Last Stylebenderze” ciąży też zupełnie inny ciężar. Jeśli po raz czwarty przegra z Brazylijczykiem, to na kolejny pojedynek będzie musiał sobie ciężko zapracować.

Kursy bukmacherskie na walkę Pereira vs Adesanya

Galę UFC 287 nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto, odebrać bonusy i obstawić dowolny zakład!

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a do pierwszego depozytu Fortuna dołoży wam kolejne 10 zł. Co więcej trzy pierwsze zakłady, na kwoty 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka. To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu bukmacher zwraca wam środki na konto.

-> Oglądaj UFC 287 na żywo!

Zostaw ocenę
0
0