ufc 278 wyniki ważenia

UFC 286. Kamaru Usman obiecuje złamać mistrza! „Zapomniał już, że odbierałem mu duszę…”

S
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Już w ten weekend na gali UFC 286 w Londynie Kamaru Usman stanie przed szansą na odzyskanie pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Nigeryjczyk postanowił przypomnieć Leonowi Edwardsowi, że ostatnim razem Anglik stracił duszę.

„The Nigerian Nightmare” i „Rocky” po ośmiu latach spotkali się w rewanżu na gali UFC 278. Uważany za najlepszego fightera bez podziału na kategorie wagowe Usman odzyskał rezon po pierwszej nieudanej rundzie i dominował pretendenta do ostatniej minuty walki. Wówczas to Leon Edwards wyprowadził wysokie kopnięcie, którym położył Nigeryjczyka na deski.

Do trylogii dojdzie już w tę sobotę, 18 marca, na UFC 286. W londyńskiej O2 Arenie Kamaru Usman ponownie będzie faworytem i on sam zdaje się również być przekonany o swojej wyższości nad „Rockym”. W wywiadzie dla The Pivot Podcast przypomniał też obecnemu mistrzowi, że w drugim spotkaniu to on dominował.

„Nie znajdowałem się nigdy w takiej pozycji, ale wiem, że mentalnie podchodzę do tego tak samo. To ten sam koleś, którego już pokonałem. Wciąż nim jest. Muszę mu tylko od razu to przypomnieć.. Gdy walczę, to skupiam się na sercu przeciwnika. Chcę je złamać, chcę złamać ich ducha i odebrać im duszę.”

„W tym przypadku będzie troszeczkę ciężej. On już zapomniał o tamtych 4. rundach przed kopnięciem mnie w głowę. Zapomniał już, że odbierałem mu duszę i muszę mu przypomnieć, że był to już drugi raz w karierze.”

Kursy bukmacherskie na walkę Edwards vs. Usman 3

Wszystkie walki UFC 286 obstawisz i obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie okaże się nietrafiony, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0