ufc 286 face-off Edwards Usman

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – ostateczne spotkania twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 marca 2023

Uczestnicy gali UFC 286 stanęli twarzą w twarz po oficjalnej ceremonii ważenia. Leon Edwards i Kamaru Usman mieli sporo do powiedzenia, a Dana White i pracownicy UFC musieli bacznie obserwować zawodników i pilnować by ci nie skoczyli sobie do gardeł.

Gala UFC 286 odbędzie się już dziś, w sobotę 18 marca. Oczekując na start transmisji z wydarzenia warto zobaczyć ostateczne spotkania twarzą w twarz. Uczestnicy gali mierzyli się wzrokiem na ważeniu przed galą. Nie zabrakło intensywnych face-offów, a niektórzy musieli zostać rozdzieleni przez pracowników UFC oraz ochronę.

W walce wieczoru gali UFC 286 dojdzie do zwieńczenia trylogii między Leonem Edwardsem, a Kamaru Usmanem. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. Obaj zawodnicy mają na koncie po jednej wygranej w tej rywalizacji. Kto będzie górą w trzecim starciu? O tym przekonamy się po północy.

Gdzie oglądać UFC 286?

Galę UFC 286 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Będziecie mieli też dostęp do darmowej transmisji z całej karty walk!

Darmowa transmisja z wydarzenia rozpocznie się w sobotę 18 marca o godzinie 17:30. Start głównej karty zaplanowano na godzinę 22:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – spotkania twarzą w twarz

Zostaw ocenę
0
0