UFC 285 face off

UFC 285: Jones vs. Gane – Mateusz Gamrot i Jalin Turner stanęli twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Bohaterowie gali UFC 285: Jones vs. Gane stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej przed galą. Mateusz Gamrot i Jalin Turner zmierzyli się wzrokiem. Zobacz jak przebiegały face offy przed UFC 285.

Już w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. W jednej z walk głównej karty Mateusz Gamrot zmierzy się z Jalinem Turnerem. Kto wyjdzie górą w tym starciu? Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team miał okazję ku temu by stanąć twarzą w twarz z rywalem po konferencji prasowej.

Oczywiście nie zabrakło również face offu między uczestnikami walk rangi mistrzowskiej. Powracający do akcji Jon Jones stanął oko w oko z Cirylem Gane, a Valentina Shevchenko spojrzała głęboko w oczy Alexie Grasso.

Materiał video z face-offami znajdziecie na samym dole artykułu. Zachęcamy do zapoznania się z promocją bukmachera Fortuna, która obowiązuje tylko do gali UFC 285!

200 zł za zwycięstwo Mateusza Gamrota

Specjalna promocję na niedzielną walkę Mateusza Gamrota na gali UFC 285. Tym razem Polak zmierzy się z Jalinem Turnerem. Za wytypowanie zwycięstwa Gamrota do zdobycia jest 200 zł bonusu.

Szczegóły poniżej: 


Odbierz bonus tutaj


1. W dniach 01-05.03.2023 do momentu rozpoczęcia walki Mateusz Gamrot vs Jalin Turner zarejestruj konto w Fortunie.
2. Wpłać na swoje konto w Fortunie minimum 30 zł
3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mateusza Gamrota z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł brutto . Tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę.
4. Jeżeli kupon, który postawiłeś na wygraną Gamrota okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego

Konto w eFortuna.pl założysz tutaj w 30 sekund. Za samą rejestrację zgarniesz też dodatkowo 200 zł i 3 zakłady bez ryzyka – łącznie do 600 zł.

WAŻNE! Pamiętaj, że galę UFC 285 w całości za darmo obejrzysz właśnie na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl – wystarczy założyć konto.

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs Turner?

UFC 285: Jones vs. Gane – spotkania twarzą w twarz

Zostaw ocenę
0
0