UFC 284. Alexander Volkanovski chce wejść do głowy rywala! „Uwielbiam patrzeć na strach w ich oczach”

S
0
Opublikowano: 09 lutego 2023

Alexander Volkanovski ma zamiar namieszać w głowie Islama Makhacheva w oktagonie! „The Great” zdradził, co będzie robił na UFC 284.

W najbliższy weekend na gali UFC 284 król dywizji piórkowej, niepokonany w federacji Alexander Volkanovski stanie przed szansą zostania kolejnym double champem w historii. Australijczyk w Perth stanie oko w oko z mistrzem wagi lekkiej, Islamem Makhachevem. Dagestańczyk jest ogromnym faworytem w oczach bukmacherów.

„The Great” uwielbia jednak wyzwania. Tego wieczoru Rosjanin będzie miał zdecydowaną przewagę wzrostu i doświadczenia w dywizji do 155. funtów. Volkanovski wierzy, że jego umiejętności pozwolą mu z łatwością wrócić na nogi, jeśli zostanie obalony, co zresztą chce wykorzystać do „mind games”.

„Jeśli mnie złapie, a nawet uda mu się mnie obalić, migiem wrócimy na nogi. Bardzo mnie to ucieszy, sprowadzenie i powrót. Tylko po to, żebym mógł mu powiedzieć: ooo, jak ci idzie utrzymywanie mnie w parterze? Będę obserwował tę narastającą panikę. Uwielbiam patrzeć na ten strach w ich oczach. Będę się śmiał, uśmiechał, rżał.”

Kursy bukmacherskie na UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Zostaw ocenę
0
0