ufc 283 transmisja

UFC 283: Teixeira vs. Hill – transmisja z ważenia [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2023

Zapraszamy wszystkich sympatyków MMA na transmisję live z ważenia przed galą UFC 283: Teixeira vs. Hill. Choć wczesne ważenie odbyło się kilka godzin temu to fani w Rio de Janeiro z niecierpliwością oczekują, aż najlepsi zawodnicy pojawią się na wadze w świetle reflektorów. Start transmisji z oficjalnej ceremonii ważenia zaplanowano na 21:00.

Wszyscy uczestnicy gali UFC 283 wypełnili zakontraktowane limity wagowe. Tym samym komisarze zatwierdzili oba pojedynki mistrzowskie do których dojdzie na jutrzejszej gali. W walce wieczoru Glover Teixeira podejmie Jamahala Hilla w boju o wakujący pas kategorii półciężkiej natomiast w co-main evencie Deiveson Figueiredo zmierzy się po raz czwarty z Brandonem Moreno.

Nim przejdziemy do transmisji z ważenia przed UFC 283: Teixeira vs. Hill zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego gdzie i o której będzie można jutro obejrzeć galę UFC 283!

Gdzie oglądać UFC 283?

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Start transmisji z głównej karty walk wyznaczono na 4:00 w nocy z soboty na niedzielę.

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Transmisja z oficjalnej ceremonii ważenia przed UFC 283

Kursy bukmacherskie na galę UFC 283!

kursy bukmacher ufc 283

Komplet wyników z ceremonii ważenia:

Wyniki ważenia przed UFC 283: Teixeira vs. Hill

Zostaw ocenę
0
0