UFC 282 video

UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev – nowa zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 grudnia 2022

Organizacja UFC opublikowała nową video zapowiedź walki wieczoru gali UFC 282. W main evencie wydarzenia zmierzą się Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Pierwotnie walką wieczoru miał być pojedynek Jiriego Prochazki z Gloverem Teixeirą. Pierwszy z wymienionych doznał jednak poważnej kontuzji barku i musiał przejść operację. Czech podjął również decyzję o zwakowaniu mistrzowskiego pasa. Tym samym bój Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem został awansowany nie tylko do miana main eventu, ale również do starcia rangi mistrzowskiej.

Kto będzie górą w tym pojedynku? Posiadający doświadczenie w walkach mistrzowskich Polak, czy głodny sukcesu Dagestańczyk? Obaj zawodnicy nastawiają się na wygraną, zarazem doceniając klasę sportową rywala.

Nowa video zapowiedź walki wieczoru posiada zarówno fragmenty 'Odliczania do gali UFC 282′ jak i urywki z innych walk Janka i Magomeda. W video zawarto również wypowiedzi obu zawodników oraz komentarz Jona Anika i Daniela Cormiera.

Nowa video zapowiedź UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev.

Gale UFC obejrzysz za darmo w Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0