tyson fury radzi alexowi volkanovskiemu

Tyson Fury z radą dla Alexa Volkanovskiego: „Byłem w takiej samej sytuacji…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 października 2023

Reporter Oscar Willis zapytał Tysona Fury o Alexa Volkanovskiego i o to jakiej rady udzieliłby mistrzowi UFC. Pięściarz powiedział, że oglądał walkę Volka z Makhachevem i zwrócił się do Australijczyka.

Tyson Fury, mistrz świata WBC stoczy bokserski pojedynek z Francisem Ngannou w Arabii Saudyjskiej. W związku z tym starciem reporterzy i dziennikarze stawili się tłumnie i zadawali zawodnikowi pytania dotyczące walki z byłym mistrzem UFC.

Oscar Willis, jeden z reporterów portalu TheMacLife zapytał Fury’ego o walkę Alexandra Volkanovskiego z Islamem Makhachevem. Willis zwrócił uwagę na fakt, że Volk przyjął pojedynek na 12 dni przed galą i zastąpił Charlesa Oliveirę. Tyson Fury przyznał, że oglądał to starcie i udzielił rady Volkanovskiemu.

Tyson Fury radzi Alexowi Volkanovskiemu

„Byłem w takiej samej sytuacji przez cały rok. Nie walczyłem od grudnia 2022 roku. W pewnym okresie nie wiedziałem nawet czy jeszcze kiedykolwiek ponownie zaboksuję. Nagle zupełnie znikąd przyszły propozycje. Mam nie jedną, a dwie walki zakontraktowane. Co chciałbym powiedzieć Alexandrowi? To jest bardzo dobry zawodnik, profesjonalista. Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz. Rozpraw się z problemami, które masz, a później wróć i skop komuś tyłek.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments