Tyson Fury wyprowadzony z baru przez ochronę król cyganów pijany video

Tyson Fury wyprowadzony z baru przez ochronę! Król Cyganów pijany padł na chodnik [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 czerwca 2024

Tyson Fury wrócił do niezdrowego stylu życia. W weekend Król Cyganów został wyprowadzony z baru przez ochronę, a następnie pijany padł na chodnik.

Tyson Fury przegrał z Oleksandrem Usykiem po świetnym pojedynku, w którym obaj zawodnicy mieli swoje momenty. Niestety dotarły do nas niepokojące nagrania. Wygląda na to, że Król Cyganów zamiast do sali treningowej wybrał się od baru, gdzie mocno przesadził z alkoholem.

Były mistrz świata czterech organizacji musiał zostać wyprowadzony przez ochronę. Jakby tego było mało później kompletnie pijany Fury padł na chodnik. Jeśli niespełna 36-letni Anglik będzie kontynuował zalewanie smutków po porażce to ciężko wątpić w to by jeszcze kiedykolwiek był w stanie zbudować formę fizyczną taką jaką zaprezentował w pojedynku z Oleksandrem Usykiem.

Nagranie z zamieszaniem wywołanym przez Fury’ego możecie zobaczyć poniżej. Trzeba przyznać, że nie są to przyjemne obrazki. Wierzymy w to, że był to jednorazowy wyskok Tysona, gdyż rewanżowy pojedynek z Usykiem ma się odbyć 21 grudnia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments