Typowanie i kupon na KSW 85. Ogromna wygrana do zgarnięcia!

S
0
Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Już w ten weekend w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85, na której kibice obejrzą aż 2 walki o mistrzowskie pasy. Dziennikarze kanału Fansportu.pl pokusili się o wytypowanie kilku pojedynków.

-> KSW 85 obstawisz bez ryzyka TUTAJ!

W walce wieczoru najbliższej gali KSW wystąpi Robert Ruchała. Niepokonany Polak zmierzy się z dominatorem kategorii piórkowej Salahdinem Parnassem i wszyscy doskonale wiedzą, jak trudne będzie to dla niego starcie. Wartością dodaną na pewno będzie miejscowa publika, która głośno będzie wspierać swojego lokalnego bohatera. Wcześniej zaś dojdzie do wielu ekscytujących, a w co-main evencie KSW 85 dojdzie do potyczki o pas wagi półciężkiej. Rosyjsko-turecki zapaśnik Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z niezwykle eksplozywnym Bohdanem Gnidko.

Typowanie KSW 85 i kupon na galę

Dziennikarze kanału Fansportu.pl Jakub Kulig i Michał Tuszyński spotkali się w studio, gdzie podali swoje typy na zbliżającą się galę. Zachęcamy do odsłuchania, a poniżej znajdziecie kupon na KSW 85.

Galę obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z oferty powitalnej, w której znajdziecie szereg świetnych bonusów. Już za samą rejestrację i pierwszy depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego czekają na was aż trzy zakłady bez ryzyka! Wartość pierwszego to 100 zł, drugiego – 200, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci wam w przypadku przegranego kuponu!

Grając typy dziennikarzy Fansportu za 100 zł możecie zgarnąć ponad 1000 zł! Za sugestią Kuby Kuliga możecie też obstawić wygraną Bohdana Gnidki w 1. rundzie, a kurs na to zdarzenie wynosi aż 5.00!

-> Odbierz BONUSY i obstaw KSW 85 w Fortunie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments