Turner pewny siebie przed walką z Gamrotem: „Dariush zrobił dobrą robotę. Obnażył jego grappling i zapasy”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Jalin Turner zabrał głos przed galą UFC 285 i przeanalizował zbliżające się starcie z Mateuszem Gamrotem. Wskazał aspekty, które zamierza wykorzystać.

Już w ten weekend ponownie zobaczymy w oktagonie byłego mistrza KSW. „Gamer” ma za sobą porażkę z Beneilem Dariushem i zamierza powrócić na zwycięską ścieżkę. Stoczy pojedynek na gali, której main eventem będzie hitowe starcie Jona Jonesa z Cirylem Ganem.

Jalin Turner przed walką z Mateuszem Gamrotem

Walka Gamrota na gali UFC 285 jest sporą niespodzianką, gdyż nie było to planowane starcie. Zamiast tego mieliśmy obejrzeć pojedynek Dana Hookera z Jalinem Turnerem, jednak pierwszy z zawodników doznał kontuzji, a Polak wykorzystał okazję, by wrócić do klatki.

„Gamer” jest dużym faworytem, jednak Turner wygląda na bardzo pewnego siebie i wierzy w to, że pokona bardziej doświadczonego Polaka. W ostatniej rozmowie z Michaelem Bispingiem zdradził, że szczegółowo przeanalizował walki Mateusza i wskazał luki, które zauważył.

– Z poprzednich walk widziałem, że schodzi po obalenia z dużego dystansu. Domyślał się, że nie czuje dobrze dystansu. Albo rzuca się po sprowadzenie, albo wyprowadza jeden cios. Zauważę to znacznie wcześniej.

– Beneil zrobił dobrą robotę. Obnażył jego grappling i zapasy. Był w stanie po czasie postawić się jego sprowadzeniom. (…) Zauważyłem, że zawsze w walkach Gamrota rywale wracają na nogi. Jeśli ich nie podda, to wracają do stójki.

Kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs Turner

Galę UFC 285 obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dodatkowo Fortuna przygotowała specjalny bonus dla nowych użytkowników. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Dodatkowo aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Zasady są bardzo proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0