trener szyszka zobaczyłem ukryte oblicze pewnych osób

Trener Szyszka: „Zobaczyłem ukryte oblicze pewnych osób” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2024

Trener Szyszka udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy Przemysław Szyszka poruszył wiele interesujących tematów.

Przemysław Szyszka był gościem w studiu portalu FanSportu. Trener w trakcie rozmowy z Michałem Tuszyńskim opowiedział między innymi o tym jak odbiły się na nim zawirowania związane z odejściem z Uniq Fight Club.

– Działamy prężnie, wszystko jest dobrze. Wiesz były tam małe zawirowania w tamtym roku. Musieliśmy też po prostu odnaleźć się w tym wszystkim. Teraz już wszystko jest na dobrej drodze, żeby piąć się wyżej w sukcesach.

Następnie prowadzący studiu zapytał trenera Szyszkę o lojalność oraz o to czy byli ludzie, którzy nadszarpnęli zaufanie oraz wiarę. Przemysław Szyszka odpowiedział.

– No tak, dużo osób. Powiem ci szczerze, że przekonałem się o tym kto jest naprawdę lojalny. Zobaczyłem też takie inne oblicze pewnych osób, po których się nawet nie spodziewałem, że mogą mieć takie ukryte oblicze. Tamten rok dużo mnie nauczył. Dlatego fajnie też taką lekcję odrobić w życiu. Nie była to pierwsza lekcja, w której ktoś mnie zawiódł, pewnie nie ostatnia, no ale cóż takie jest życie.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments