trener leona edwardsa potwierdził udział mistrza w ufc 304

Trener Leona Edwardsa potwierdził udział mistrza w UFC 304 i wskazał prawdopodobnego rywala

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2024

Dave Lovell potwierdził, że Leon Edwards wróci do octagonu organizacji UFC na lipcowej gali UFC 304 w Manchesterze. Trener wymienił nazwisko potencjalnego rywala.

Leon Edwards stoczył ostatni pojedynek w grudniu 2023 roku. Mistrz UFC w kategorii półśredniej chciał wystąpić na jednej z gal w marcu lub kwietniu jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Głos na temat powrotu swojego podopiecznego zabrał Dave Lovell. W rozmowie z talkSPORT trener powiedział, że Edwards wróci do octagonu na gali UFC 304. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca w Manchesterze, więc „Rocky” zawalczy przed własną publicznością.

Lovell ujawnił także powód dlaczego będzie trzeba tak długo czekać na kolejny występ Anglika.

– UFC odbędzie się w Anglii w lipcu i nie mam wątpliwości, że Leon będzie na tej karcie. Niestety z jakiegoś powodu nie mógł wystąpić na UFC 300. Chłopaki, których mu zaproponowali, Shavkat, Khamzat, Islam, nie mogli walczyć, a my byliśmy gotowi do działania. Jest, jak jest. W Anglii, w Manchesterze, jest duża grupa muzułmanów, więc myślę, że rywalem Leona będzie Belal Muhammad. Nie jest to wyryte w kamieniu, ale na 99 procent będzie to Belal.

Zdaniem Lovella opóźnienie w kolejnym starcie Edwardsa wynika z tego, że trzej jego potencjalni rywale to muzułmanie, a jak wiadomo od 10 marca do 9 kwietnia trwał ramadan. Lovell wskazał Belala Muhammada jako prawdopodobnego rywala „Rocky’ego” na UFC 304.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments