trener francisa ngannou wskazał rywala na pfl

Trener Francisa Ngannou wskazał najlepszy scenariusz i nazwisko idealnego rywala

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 grudnia 2023

Francis Ngannou w 2024 roku zadebiutuje w klatce PFL. Erick Nicksick, trener byłego mistrza UFC wymienił nazwisko rywala z którym chce walczyć Ngannou.

Erick Nicksick to świetny trener, który doprowadził do tytułu mistrza UFC, najpierw Francisa Ngannou, a następnie Seana Stricklanda. Główny taktyk ekipy Xtreme Couture był gościem Inside Fighting, gdzie rozważał potencjalne kandydatury na rywali dla Francisa Ngannou.

Ngannou, który w tym roku zanotował bokserski debiut, chciałby przyjąć pojedynek właśnie z rywalem ze świata boksu, który ma rozpoznawalne nazwisko i zgodziłby się na interesujące warunki kontraktu.

Erick Nicksick skomentował ten temat sugerując dwa nazwiska, o których rozmawiano. Wyraźnie jednak da się odczuć, że to drugi z wymienionych wydaje się być tym, z którym chce walczyć Francis:

– Kto wie co się wydarzy? Niedawno Francis przyszedł na trening, trochę podziałaliśmy, a potem pojechał na wakacje. Mamy pewne pomysły na to, co dalej. Rozmawialiśmy o tym, co możemy zrobić w PFL, rozmawialiśmy o Renanie Ferreirze.

Jest też opcja Wildera. Jeśli udałoby się zawalczyć z Wilderem w MMA, a następnie w boksie, to myślę, że to byłby najlepszy scenariusz.

Nie może dziwić fakt, że po tak udanym występie przeciwko Tysonowi Fury, Francis Ngannou chciałby najpierw zawalczyć w klatce PFL z Deontayem Wilderem, a następnie dać pięściarzowi rewanż w bokserskim ringu.

Deontay Wilder to były mistrz świata organizacji WBC, który nokautował między innymi takich rywali jak Molina, Duhaupas, Szpilka, Washington, Stiverne, Ortiz i Breazaele. 38-letni „The Bronze Bomber” ma na koncie trylogię z Tysonem Furym i być może Ngnanou liczy na to, że wygrana nad Wilderem w boksie zapewni mu szansę rewanżu z Furym.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments