trener israela adesanyi zapowiada powrót byłego mistrza ufc

Trener Adesanyi zapowiada powrót Israela: „Robimy formę, szykujemy się”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Eugene Bareman zabrał głos na temat powrotu Israela Adesanyi. Zdaniem coacha jego podopieczny wkrótce pozna datę powrotu do octagonu UFC.

Israel Adesanya zapowiedział wieloletnią przerwę od startów w zawodowym MMA po porażce z Seanem Stricklandem i utracie mistrzowskiego pasa UFC w kategorii średniej.

Szybko jednak okazało się, że „The Last Stylebender” po prostu musiał odpocząć i poukładać pewne sprawy w głowie i tak długa przerwa nie będzie konieczna. Już od początku roku Izzy raz po raz wspominał o powrocie.

Teraz więcej światła na całą sprawę rzucił Eugene Bareman czyli trener Adesanyi. Główny szkoleniowiec ekipy City Kickboxing potwierdził, że Adesanya wznowił regularne treningi i jest szykowany na wypadek gdyby pojawiła się jakaś oferta niespodziewanej walki.

– Tak, Izzy wrócił do treningów, więc wszystko wróciło do normy. Trenujemy na wypadek, gdyby pojawiła się jakaś walka. Robimy formę i szykujemy się na potencjalne starcie. Data powinna niedługo się pojawić. Izzy zakończył swoją małą przerwę i jest gotów do powrotu. Dajcie nam więc datę i rywala, a my pojawimy się gotowi do rywalizacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments