UFC 282 live

Transmisja z oficjalnej ceremonii ważenia przed galą UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev live o 1:00

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 grudnia 2022

W nocy z 10 na 11 grudnia odbędzie się hitowa gala UFC 282 z udziałem Jana Błachowicza. Polak wystąpi w walce wieczoru i spróbuje odzyskać utracony pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Dziś zapraszamy wszystkich fanów na transmisję z oficjalnej ceremonii ważenia przed galą.

W main evencie zmierzą się Jan Błachowicz (29-9) oraz Magomed Ankalaev (17-1). Polak wyraźnie góruje doświadczeniem nad Dagestańczykiem jednak Janek jest również o dziewięć lat starszy od Magomeda. 39-letni zawodnik WCA Team wygrał sześć z siedmiu ostatnich walk natomiast 30-letni Ankalaev ma na koncie serię dziewięciu kolejnych zwycięstw. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Jan Błachowicz pojawił się na ważeniu jako pierwszy z całej grupy zawodników. Polak ważył 204,5 funta, czyli z zapasem 0,5 funta wypełnił zakontraktowany limit kategorii półciężkiej. Magomed Ankalaev, czyli rywal Polaka na jutrzejszej gali ważył równe 205 funtów. Tym samym walka mistrzowska została oficjalnie „zatwierdzona” przez komisarzy.

Transmisja z oficjalnej ceremonii ważenia przed UFC 282.

Transmisja z oficjalnej ceremonii ważenia odbędzie się o 1:00 czasu polskiego. Stream będzie dostępny poniżej. Na wadze zaprezentują się wszyscy uczestnicy gali, którzy następnie staną twarzą w twar z z rywalami.

Komplet wyników ważenia znajdziecie tutaj:

Zostaw ocenę
0
0