Transmisja na żywo przed GROMDA 15. Zadaj pytanie zawodnikom! [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

Dzisiejszego wieczoru czekają nas niesamowite emocje związane z galą GROMDA 15. Wydarzenie rozpocznie się studiem, a wcześniej, bo o 15:00 na kanale FanSportu TV wystartuje program LIVE.

Fani mocnych i krwawych bijatyk nie mogą doczekać się gali GROMDA 15, gdzie takowych na pewno nie zabraknie. W ringu dojdzie do wielu ekscytujących walk na gołe pięści z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd. „Balboa” stanie w szranki z Simonem Henriksenem, „Popek” w debiucie spotka się z „Orsu Corsu”, a wcześniej odbędzie się mocno zapowiadający się turniej. Wreszcie w main evencie „Don Diego” będzie bronił pasa GROMDA przeciwko Łukaszowi Parobcowi.

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT z walkami Balboa vs. Savage oraz Popek vs. Orsu Corsu odbędzie się w piątek 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

O godzinie 15:00 rozpocznie się program na żywo, w którym na pewno nie zabraknie bohaterów dzisiejszego eventu. Wszystko będzie miało miejsce na kanale FanSportu TV, gdzie znamienici goście z chęcią odpowiedzą na pytania widzów. Zadawać je możecie w czacie.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments