mma polska transmisja

Transmisja finałów 4. Mistrzostw MMA w Kanale Sportowym i TVP Sport

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2022

Finałowe walki z 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można oglądać zarówno na profilu Stowarzyszenia w serwisie YouTube, jak również na Kanale Sportowym i stronie internetowej TVP Sport.

Zmagania amatorskich fighterów na 4. Mistrzostwach MMA odbędą się już 11 czerwca. Turniej zostanie zorganizowany w nowo otwartej hali sportowej Azoty Arena w Puławach. Podczas wydarzenia wystartuje 267 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 80 klubów sportowych z całego kraju.

Przebieg wydarzenia będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska.

Finały, które odbędą się w godzinach od 16:00 do 18:00, będą również transmitowane na żywo w Kanale Sportowym oraz na stronie Sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport.

Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 4. Mistrzostw MMA.

4. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców.

Na ten rok Stowarzyszenie MMA Polska zaplanowało jeszcze dwa turnieje, która odbędą się po wakacjach. Dokładne terminy i lokalizacja zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Stowarzyszenie MMA Polska powołano w roku 2019. Prezesem jest Martin Lewandowski, jeden z twórców organizacji KSW. Stowarzyszenie jako jedyna polska organizacja, jest zrzeszone w strukturach International Mixed Martial Arts Federation, organizacji zarządzającej amatorskim MMA na świecie.

Stowarzyszenie zostało powołane do reprezentowania i rozwoju amatorskiego środowiska mieszanych sztuk walki. Organizuje regularne zawody na szczeblu krajowym, dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Stowarzyszenie powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody IMMAF.

Kanał Sportowy to medium założone przez czterech topowych dziennikarzy sportowych w Polsce – Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, Michała Pola i Krzysztofa Stanowskiego. Swoją działalność rozpoczął w marcu 2020 roku na YouTubie.

Kanał dostarcza widzom różnorodną ofertą programową z telewizyjną jakością, ale bez sztywnych reguł, jakie narzuca to medium.

Kanał Sportowy ma już ponad 850 tysięcy subskrybentów, produkuje średnio 80 filmów miesięcznie, z czego prawie 80% to transmisje live. W jego programach biorą udział takie gwiazdy jak Zbigniew Boniek, Doda czy Kuba Wojewódzki.

TVP Sport jest liderem oglądalności wśród telewizyjnych kanałów sportowych w Polsce. TVP Sport to przede wszystkim relacje na żywo, najpopularniejsze dyscypliny, imprezy sportowe o międzynarodowej randze, występy najlepszych sportowców oraz ekspercki komentarz znanych i lubianych komentatorów sportowych.

Zostaw ocenę
0
0