topuria kradnie pas i atakuje emeryta volkanovski odpowiada

Topuria kradnie pas i atakuje „emeryta”! Volkanovski odpowiada: „Jesteś podróbką Conora McGregora, dostaniesz lekcję”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lutego 2024

Podczas konferencji prasowej przed galą UFC 298 doszło do wymiany zdań między Ilią Topurią, a Alexandrem Volkanovskim. W pewnym momencie pretendent ukradł pas mistrza.

Ilia Topuria i Alexander Volkanovski zmierzą się w octagonie już w nocy z soboty, na niedzielę 18 lutego. Przed walką o pas UFC w kategorii piórkowej doszło do konferencji prasowej, na której pojawili się uczestnicy głównej karty walk gali UFC 298.

Alexander Volkanovski pojawił się na konferencji prasowej w stroju zaprezentowanym we wcześniejszym materiale promocyjnym, który szybko stał się viralem w sieci. Oto co Volk powiedział na ten temat.

– Mam trochę zabawy z tym. Chciałem to zrobić dla fanów. Mieli dużo radości widząc reklamę, w której zagrałem. Dlatego chciałem żeby mogli zobaczyć mnie w tym stroju na własne oczy.

Topuria zaczął rozkręcać temat jako pierwszy krzycząc:

– Zamknij się ku*wa. Jak ty się ubrałeś? Wyglądasz jak starzec. Jesteś gotowy do przejścia na emeryturę.

Volkanovski nie wdawał się w gierki słowne z Topurią, a ten w pewnym momencie postanowił ukraść pas mistrzowski Alexa. Ilia zabrał pas, zaczął nim wymachiwać i krzyczeć.

– Zrób coś. Mówiłeś, że dasz mi nauczkę, jestem tutaj przed tobą. Zrób cokolwiek.

Alexander Volkanovski emanował spokojem i nie dał się sprowokować. Mistrz kategorii piórkowej powiedział.

– Teraz możesz to wykorzystać jako przewagę. Naciesz się tym pasem bo nie zobaczysz go nigdy więcej. Dam ci lekcję. Może kiedyś będziesz wielkim mistrzem, ale jeszcze nie teraz. Skopię ci tyłek, będzie to dla ciebie lekcja pokory i może później się odbijesz. Do tego momentu łapy precz. Jesteś podróbką Conora McGregora. Co sądzicie o mnie? (spytał Volkanovski), myślę że ten starzec musi mu dać nauczkę.

Galę UFC 298 z hitową walką Volkanovski vs. Topuria możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA. Skrót konferencji prasowej przed galą UFC 298 znajdziecie poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments