Sarara o Omielańczuku

Tomsz Sarara o Danielu Omielańczuku: „Jeśli zdrowie pozwoli to będzie mógł…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 lipca 2023

Tomasz Sarara udzielił wywiadu reporterce portalu FanSportu. W pewnym momencie rozmowy padło pytanie dotyczące Daniela Omielańczuka. Co na ten temat powiedział Tomasz Sarara?

Tomasz Sarara to niezwykle doświadczony zawodnik, który przez wiele lat toczył pojedynki zarówno w kickboxingu jak i muay thai. Sarara spróbował także swoich sił w MMA na galach federacji KSW, jednak te próby nie poszły po myśli Tomasza i postanowił wrócić do tego co robi najlepiej.

Już za tydzień w sobotę, 5 sierpnia Sarara stoczy kickbokserski pojedynek w małych rękawicach z innym weteranem KSW, Jayem Silvą. W trakcie rozmowy z Kasią, reporterką portalu FanSportu poruszono także inny temat. Sarara wypowiedział się na temat Daniela Omielańczuka.

„Z tego co wiem to Daniel oprócz tego, że jest poza KSW to ma niemałe problemy zdrowotne. Umówmy się dla zawodników wiekowych, a idę w podobnych butach – jak nie tych samych, gdzie naprawdę spory dystans jest za nami pokonany to wiem, że te zdrówko ma swoje limity. Nie wiem dokładnie co u Daniela słychać, ale dotarły do mnie wieści, że tam fajerwerków nie ma, więc jeśli zdrowie pozwoli to będzie mógł sobie pozwolić na pewne decyzje. Presja, kolejne walki, hardkorowe treningi, duże przeciążenia, żadnemu z nas to nie pomaga. Bardzo lubię Daniela, nietaktem byłoby go nie pozdrowić, jest świetnym gościem, zajebistym gościem ze świetną karierą. Walczył w UFC, na dużych galach, wiem że nie ma problemu, żeby zawalczyć na gali freak fightowej.”

Pełny wywiad z Tomaszem Sararą znajdziecie poniżej. Zachęcamy do odsłuchania, zasubskrybowania kanału i kliknięcia ikony dzwoneczka, tak abyście otrzymywali powiadomienia o nowych materiałach video jako pierwsi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments