Tomasz Sarara KSW 81

Tomasz Sarara przed KSW 81: „Patrząc w lustro za małolata sobie przysięgałem, że…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 kwietnia 2023

Tomasz Sarara na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzy się z Errolem Zimmermanem. Pojedynek doświadczonych kickbokserów został zakontraktowany w limicie kategorii ciężkiej i będzie to starcie na zasadach MMA. Co przed walką miał do powiedzenia Polak?

Gala KSW 81 odbędzie się w najbliższą sobotę 22 kwietnia. W okrągłej klatce federacji KSW zmierzą się Tomasz Sarara i Errol Zimmerman. Ten bój będzie co-main eventem wydarzenia. Tomasz Sarara ma za sobą dwie walki w KSW. 17 lipca 2021 roku wszedł do okrągłej klatki po raz pierwszy i pokonał w niej Filipa Bradaricia.

W drugim boju, do którego doszło rok później, zderzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem i chociaż przegrał, dał pokaz niesamowitej determinacji i serca do walki. Konfrontacja z Wrzoskiem została wybrana najlepszym starciem gali KSW 73. Emocjonujące boje są wizytówką Tomasza, który sam mówi o tym otwarcie.

„Szybki nokaut czy ringowa wojna? Muszę powiedzieć, że ringowa wojna, bo jest to niejako moja niemała wizytówka. To jest coś, co robię przez całe życie, to jest coś, co patrząc w lustro za małolata sobie przysięgałem, że za każdym razem, zawsze oddam wszystko po to, aby osiągnąć mój cel, a moim celem jest zwyciężanie. Uważam, że na tym też polega mentalność fightera, czasem nawet jeśli nie byłbym w stanie z kimkolwiek wygrać, to za każdym razem chciałbym swojemu rywalowi udowodnić, że nie jest tak dobry, jak mu się wydaje i za każdym razem, będę walczył do samego końca. Zawsze walczę o wygraną.”

źródło: oficjalna strona internetowa federacji KSW.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 22 kwietnia i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments