tomasz romanowski vs damian janikowski na ksw 89 w gliwicach

Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski na KSW 89 – mocne zestawienie w kategorii średniej

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 października 2023

Tomasz Romanowski i Damian Janikowski zmierzą się na KSW 89. Będzie to kolejne mocne zestawienie w kategorii średniej do którego dojdzie 16 grudnia na gali KSW w Gliwicach.

Federacja KSW zestawiła bardzo mocny pojedynek w kategorii średniej. 16 grudnia w Prezero Arenie w Gliwicach na gali KSW 89 do okrągłej klatki wejdą Tomasz Romanowski i Damian Janikowski.

Tomasz Romanowski to niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa KSW. „Tommy” przegrał na gali KSW Colosseum 2 z Pawłem Pawlakiem i nie zdołał wywalczyć mistrzowskiego tytułu. Aktualnie reprezentant Berserkers Team jest notowany na drugim miejscu w rankingu dywizji do 84 kilogramów.

Damian Janikowski plasuje się na piątej lokacie w rankingu kategorii średniej. Damiano w ostatnich latach walczył w KSW ze zmiennym szczęściem. W poprzednim roku wygrał z Tomaszem Jakubcem i przegrał z Tomem Breesem, następnie wystąpił na gali High League gdzie pokonał Mateusza 'Don Diego’ Kubiszyna, a w końcu na wakacyjnej gali KSW 84 pokonał na punkty Cezariusza Kęsika.

Do walki Tomasz Romanowski vs. Damian Janikowski dojdzie 16 grudnia na gali KSW 89 w Gliwicach. Na tej gali odbędą się dwa starcia rangi mistrzowskiej. Adrian Bartosiński podejmie Salahdine’a Parnasse w superfightcie mistrzów, a Paweł Pawlak będzie bronił tytułu w boju z Michałem Materlą.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments