Tomasz Adamek obejrzał nagranie z treningu freak fightera. Jego reakcja nie pozostawia złudzeń [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

Już w lutym odbędzie się gala FAME 17, na której dojdzie do kolejnej walki sportowca z freak fighterem. Tym razem to zawodowy pięściarz – Kamil Łaszczyk, z nieskazitelnym rekordem 30 zwycięstw i 0 porażek zadebiutuje w klatce MMA. Jego rywalem będzie wywołujący sporo kontrowersji Amadeusz „Ferrari” Roślik. Obaj zawodnicy starli się ze sobą słownie już kilkukrotnie. Łaszczyk w ostrych słowach wypowiadał się na temat Ferrariego i ostatnich głośnych afer z nim związanych. Ten nie pozostawał dłużny, a konferencja tych zawodników daleko odbiegała od tych, które widzimy na sportowych eventach.

O umiejętnościach obu zawodników wiadomo bardzo dużo, choć fani freak fightów mogą nie zdawać sobie sprawy z wyzwania, jakie czeka Amadeusza. Freak fighter słynie z nieprzewidywalnych szarż i kombinacji, które potrafią skończyć rywala przed czasem, jednak do tej pory nie miał do czynienia ze światowej klasy zawodnikiem. „Szczurek” mierzący się na co dzień w kategorii super piórkowej jest niepokonany w zawodowym ringu. To, co zwraca uwagę wszystkich ekspertów, to jego znakomita praca na nogach i bardzo szybkie pięści. Przekonać się o tym można oglądając najnowszą migawkę z treningu Kamila.

Całe środowisko pięściarskie jest zgodne, że to Łaszczyk wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Głos zabrał właśnie Tomasz Adamek, były mistrz świata takich organizacji jak IBF, IBO, czy WBC.

Pięściarz zobaczył m.in. urywki z treningów oraz nagranie z pojedynku, w którym Amadeusz zmierzył się z Adrianem Polakiem i stwierdził krótko:

– Bum! Przecież on nie umie walczyć. Nawet na ulicy by przegrał. No co ty? No przestań. No na ulicy by nie wygrał. To nie są przeciwnicy do walki w klatce. Łaszczyk wygra przed czasem, na pewno. Jeśli trenuje, wygra przed czasem. Przecież to chłopie nic nie umie, śmiechu warte.

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Zostaw ocenę
1
0