tom aspinall o walce z jonem jonesem

Tom Aspinall o walce z Jonem Jonesem: „Obawiam się go, ale to mnie napędza!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2024

Tom Aspinall to tymczasowy mistrz organizacji UFC w kategorii ciężkiej. Na swoim kanale topowy angielski ciężki przyznał, że obawia się pojedynku z Jonem Jonesem.

Kiedy Tom Aspinall znokautował Sergeia Pavlovicha i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski organizacji UFC i wydawało się, że szybko otrzyma szansę stoczenia pojedynku z wygranym walki Jones vs. Miocić. Do starcia dwóch doświadczonych reprezentantów USA wciąż jednak nie doszło, a w tej chwili wiele wskazuje na to, że to Aspinall wejdzie ponownie do octagonu jako pierwszy by bronić tymczasowego pasa.

W ostatnich tygodniach Anglik często publikuje nowe materiały video na swoim kanale na youtube. W jednym z ostatnich nagrań Aspinall odniósł się do potyczki z Jonem Jonesem. Tom Aspinall jest pewny siebie i wierzy w to, że pokonałby zawodnika uznawanego za GOATa.

– Oczywiście, że jestem pewny siebie i myślę, że pokonałbym Jona Jonesa, chcę się z nim bić. Nie robię z tego tajemnicy, chcę z nim walczyć, zrobiłem wszystko, żeby do tego doszło. Chcę udowodnić, że jestem najlepszy na świecie. Chcę bić się z Jonem Jonesem, ale on tego nie chce i nie mogę zbyt wiele z tym zrobić.

Anglik przyznał, że obawia się wszystkich potencjalnych rywali jednak jest to dla niego motywacją do ciężkiej pracy na treningach.

– Czy się go boję? Oczywiście! Boję się wszystkich swoich potencjalnych rywali. Ci goście są najlepsi na świecie. Obawiam się go, ale to mnie napędza, to dla mnie paliwo.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments