Todd Duffee KSW

Todd Duffee: „Spójrzcie na wiek zawodników UFC. Nie widzę wielu 20 latków, którzy…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Todd Duffee był gościem MMA Junkie Radio. Amerykanin w trakcie rozmowy został zapytany między innymi o to przez jak wiele lat zamierza jeszcze walczyć zawodowo. Duffee pozwolił sobie na bardzo ciekawe porównanie i zwrócił uwagę na bardzo ważny fakt dotyczący zawodników kategorii ciężkiej w organizacji UFC.

Todd Duffee powróci na gali KSW 79 do zawodowych startów po długiej przerwie trwającej aż trzy i pół roku. Amerykanin jest nastawiony bojowo przed walką z Philem de Friesem na gali w Libercu. Zawodnik gościł online w MMA Junkie Radio i został zapytany przez dziennikarzy o wiele interesujących rzeczy.

W trakcie rozmowy Todd zwrócił uwagę na kilka ciekawych szczegółów, a także określił przez jak długi czas zamierza aktywnie startować.

„Mój mózg wciąż pracuje dobrze, mam bardzo dobry refleks, fizycznie, atletycznie także jestem w odpowiedniej dyspozycji, przekonacie się o tym w sobotę. Myślę, że mogę walczyć jeszcze przez pięć sześć lat. Ja w trakcie kariery nie przyjąłem zbyt wiele, nie jestem porozbijany. Rok czy dwa lata temu przyjrzałem się jak wygląda średnia wieku ciężkich w UFC, było to 36 lat. Dlatego nie czuję się staro, nie narzekam. Jestem gotowy na rywalizację. Nie widzę wielu dwudziestukilku letnich zawodników, którzy są lepsi fizycznie ode mnie dlatego jestem bardzo pewny siebie.”

Gala KSW 79 odbędzie się 25 lutego w Libercu w Czechach. Start transmisji zaplanowano na 19:00. Na gali odbędzie się dziewięć pojedynków na zasadach MMA.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Później Duffee ocenił swojego rywala Phila de Friesa:

„Myślę, że on jest bardzo twardy jednak myślałem tak również przed naszą pierwszą walką. Mogę wam powiedzieć to co Phil mówił w swoich wywiadach. Poradził sobie z bojaźnią, ze strachem przed przyjmowaniem ciosów. Mówił, że bierze leki, że jest dobrze. Na pewno dojrzał. Wygląda lepiej pod względem fizycznym, rozwinął się jako zawodnik jednak to wciąż jest Phil de Fries. Wykonał progres, ale nie wiem jak duży.”

Kursy bukmacherskie:

Galę KSW 79 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Karta walk gali KSW 79:

  • Phil De Fries #C (22-6 1NC, 5 KO, 13 Sub) vs Todd Duffee (9-3 1NC, 9 KO) – main event – o pas HW
  • Dominik Humburger (5-0, 5 KO) vs Jorge Bueno (8-1 1NC, 6 KO, 1 Sub) – co-main event
  • Arkadiusz Wrzosek (1-0, 1 KO) vs Tomáš Možný (1-1, 1 KO)
  • Daniel Omielańczuk #3 (26-13-1 1NC, 6 KO, 10 Sub) vs Michał Kita #6 (21-15-1, 13 KO, 5 Sub)
  • Brian Hooi #3 (18-10 1NC, 6 KO, 6 Sub) vs Jivko Stoimenov (12-5 1NC, 6 KO, 6 Sub)
  • Andreas Gustafsson (7-1, 4 KO, 2 Sub) vs David Hošek (8-3-1, 6 KO, 1 Sub)
  • Ramzan Jembiev (3-1, 2 KO) vs Murilo Delfino (3-0, 2 KO, 1 Sub)
  • Natalia Baczyńska-Krawiec (6-3, 1 KO) vs Petra Částková (6-5, 1 KO, 1 Sub)
  • Frederico Komuenha (2-0, 2 KO) vs. Matyas Viszlay (1-0, 1 KO)
Zostaw ocenę
0
0