ufc 282 till du plessis

Till vs. Du Plessis – tej walki nie możecie przegapić! Zapowiedź hitowego starcia [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 grudnia 2022

W jednej z walk głównej karty gali UFC 282 zmierzą się Darren Till i Dricus Du Plessis. Pojedynek niesfornego Anglika z Afrykanerem znanym polskim fanom z klatki KSW zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Przedstawiamy video zapowiedź tego hitowego starcia.

Darren Till po wielu zdrowotnych perypetiach w końcu wrócił do pełni sił i przeszedł solidny obóz treningowy w Tajlandii, gdzie trenował między innymi z Vadimem Nemkovem, Armanem Tsarukyanem, Anatoliyem Malykhinem i Marvinem Vettorim.

Dricus du Plessis z kolei stale buduje swoją pozycję w najlepszej lidze MMA na świecie i ma już na rozkładzie trzech oponentów w UFC. Dodając do tego wcześniejsze wygrane na galach KSW i EFC wychodzi nam seria pięciu kolejnych zwycięstw.

Dziś w nocy zawodnicy zmierzą się ze sobą, a starcie zakontraktowano w limicie kategorii średniej (-84 kg). Obaj zawodnicy wypełnili limity na ceremonii ważenia, więc teraz możemy jedynie oczekiwać na rozpoczęcie walki.

Zapowiedź hitowego starcia Till vs. Du Plessis.

Gale UFC obejrzysz za darmo w Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0