thiago santos vs yoel romero na pfl vs bellator

Thiago Santos vs. Yoel Romero na gali PFL vs. Bellator

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Na mistrzowskiej gali PFL vs. Bellator nie zabraknie interesujących zestawień. W jednej z walk zmierzą się Thiago Santos i Yoel Romero czyli byli pretendenci do pasa mistrzowskiego UFC.

Szejkowie z Rijadu domagali się mocnych kart walk i rozpoznawalnych nazwisk w rozpisce i właśnie to zaoferowała im organizacja PFL zestawiając hitowy event PFL vs. Bellator.

W pojedynku, który wejdzie w skład głównej karty walk zmierzą się Thiago Santos i Yoel Romero. Obaj zawodnicy to byli pretendenci do mistrzowskiego tytułu organizacji UFC. Zarówno Santos jak i Romero mierzyli się z najmocniejszymi fighterami na świecie.

Thiago Santos będzie w tym starciu reprezentował organizację PFL. Brazylijczyk wróci do klatki po krótkim zawieszeniu za stosowanie niedozwolonych środków. „Marreta” padł ofiarą kontroli komisji antydopingowej, która w jednym momencie przyłapała na dopingu, aż 10 zawodników PFL.

Yoel Romero wejdzie do klatki jako zawodnik Bellatora. Kubańczyk w czerwcu 2023 roku stanął przed szansą wywalczenia mistrzowskiego pasa jednak przegrał z Vadimem Nemkovem po jednogłośnej decyzji sędziów.

Walka weteranów bez wątpienia przyciągnie wielu kibiców przed telewizory, a także na trybuny hali Kingdom Arena w Arabii Saudyjskiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments