the war 5 ppv za darmo

The War 5 za darmo! Oglądaj pierwszą walkę i studio

S
0
Opublikowano: 05 maja 2023

Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się The War 5, na której to ponownie zobaczymy brutalne pojedynki solowe oraz drużynowe! Znany freak fighter Denis Załęcki zebrał twardych zawodników, którzy zaprezentują swoje umiejętności przed publicznością w Małej Arenie Gliwice. Transmisja na żywo całego wydarzenia dostępna będzie w PPV, ale pierwszą walkę zobaczyć można całkowicie ZA DARMO!

Organizacja The War powraca z kolejną edycją, na której ponownie nie zabraknie brutalnych pojedynków! Ośmiu zawodników zmierzy się w turnieju o 50 tysięcy złotych, a w między czasie dojdzie do tego, z czego federacja słynie. Dwie drużyny spotkają się w pojedynku 3vs3. Będzie to rewanż z ostatniej gali: Młode Gliwice vs Jamniki.

-> OGLĄDAJ THE WAR 5 NA ŻYWO <-

The War 5 PPV: Transmisja na żywo

Gdzie oglądać THE WAR 5? Transmisja stream online całego wydarzenia dostępna będzie w PPV. Aby wykupić dostęp wystarczy podać podstawowe dane i ustawić hasło, dzięki czemu będzie można się później zalogować.

Cena PPV The War 5 zaczyna się od 29,90 zł za pakiet podstawowy. Wraz z nim otrzymuje się się wysokiej jakości transmisję na żywo z gali. Możliwe jest też wykupienie wariantu z 7-dniowym VOD za 34,90 zł.

The War 5 – Studio i pierwsza walka ZA DARMO

Aby oglądać The War 5 za darmo wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Transmisja online zacznie się o godzinie 20:00.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments