tatiana suarez vs amanda lemos na ufc 298

Tatiana Suarez vs Amanda Lemos – starcie topowych słomkowych na UFC 298

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 grudnia 2023

Organizacja UFC ogłosiła zestawienie, które może wyłonić kolejną pretendentkę do mistrzowskiego pasa. Na UFC 298 zmierzą się Tatiana Suarez i Amanda Lemos.

Matchmakerzy organizacji UFC zapełniają powoli pierwsze duże karty PPV, które odbędą się w 2024 roku. Po ogłoszeniu serii zestawień na galę UFC 297 teraz przyszedł czas na dodawanie kolejnych walk do rozpiski gali UFC 298, która odbędzie się 17 lutego w Anaheim.

Niepokonana Tatiana Suarez stanie przed szansą wywalczenia przepustki do walki o mistrzowski pas kategorii słomkowej. Zwyciężczyni programu The Ultimate Fighter wróciła w tym roku do startów po niemal czteroletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Suarez stoczyła w tym roku dwa pojedynki, oba wygrane przez duszenia gilotynowe w drugiej rundzie.

Rywalką Tatiany Suarez będzie Amanda Lemos, która na sierpniowej gali UFC 292 w Bostonie miała szansę na zdobycie mistrzowskiego tytułu w pojedynku z Weili Zhang. Niestety starania Brazylijki poszły na marne, gdyż przegrała ona z Chinką po jednogłośnej decyzji sędziów.

Pojedynek Suarez vs. Lemos wejdzie w skład głównej karty walk gali UFC 298 w Anaheim.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments