szyszka o legalnym oszustwie w mma trener sugeruje zmiany video

Szyszka o „legalnym oszustwie” w MMA. Trener sugeruje zmiany [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Przemysław Szyszka udzielił długiego wywiadu w studiu FanSportu. Znany trener i zawodnik skomentował temat legalnego oszustwa w MMA, czyli zbijania wagi.

Przemysław Szyszka stoczył swoją kolejną walkę w formule MMA na gali HYBRID MMA 4 w Zielonej Górze. Mimo, iż na kilka dni przed galą doszło do zmiany rywala to Szyszka pewnie pokonał nowego oponenta.

Trener freaków, a zarazem wciąż aktywny zawodnik udusił Bartka Paszczyka w pierwszej rundzie walki, która wchodziła w skład głównej karty wydarzenia.

Zaledwie kilka dni po gali Szyszka pojawił się w studiu portalu FanSportu gdzie miał okazję ku temu by skomentować swą wygraną, a także poruszyć wiele innych tematów związanych z MMA.

Trener Szyszka odniósł się między innymi do sytuacji związanej z dywizjami kobiecymi w federacji KSW. W pewnym momencie poruszono także temat zbijania wagi przed walką.

Dziennikarz Michał Tuszyński wspomniał słowa Joe Rogana, komentatora gal UFC, który nazwał zbijanie wagi „legalnym oszustwem”. Szyszka podjął ten temat i przyznał, że proces odwadniania jest bardzo wycieńczający, a zawodnicy potrzebują po nim czasu na regenerację.

Trener Szyszka podkreślił też, że często sprawia to iż różnice w dniu walki między gabarytami zawodników są wyraźne i zasugerował zmiany jakie federacje mogłyby wprowadzić, aby uniknąć tego typu sytuacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments