szymon kołecki termin powrotu do klatki rewanż z pudzianem

Szymon Kołecki wskazał termin powrotu do klatki, nie wyklucza rewanżu z Pudzianem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 kwietnia 2024

Wracający do zdrowia Szymon Kołecki przekazał, że od dwóch miesięcy regularnie trenuje. Medalista olimpijski wskazał termin powrotu i skomentował temat rewanżu z Pudzianem.

Szymon Kołecki wraca powoli do zdrowia po dwóch operacjach nogi i długiej rehabilitacji. Okazuje się, że Kołecki od długiego czasu pojawia się na sali, a od dwóch miesięcy trenuje MMA.

Kiedy zatem należy się spodziewać powrotu Kołeckiego do klatki? Szymon na łamach Kanału Sportowego opowiedział o tym jak wygląda jego aktualna sytuacja zdrowotna.

– Od dwóch miesięcy ponownie trenuję MMA. Robię wszystko, by zwiększać obroty, ale stopniowo, by nie pogorszyć zdrowia.

Rewanż Kołeckiego z Pudzianowskim

Szymon Kołecki powiedział, że chciałby wrócić do klatki w drugiej połowie 2024 roku. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów zaznaczył, że jest otwarty na rewanż z Mariuszem Pudzianowskim jednak ujawnił także, że popularny „Pudzian” ma już zaplanowaną inną walkę w KSW.

– Z tego co wiem, to Mariusz ma już zaplanowaną walkę. Życzę mu powodzenia, ale później nasz rewanż? Czemu nie? Dla mnie nie ma znaczenia, z kim będę walczył. Chcę być po prostu w dobrej formie fizycznej i otrzymać atrakcyjną finansowo ofertę. Nie ma dla mnie znaczenia rywal, bardziej federacja, w której będę się bił.

Jest to zatem kolejny raz, w którym Szymon Kołecki podkreślił, że poza finansami liczy się także dla niego to, aby stoczyć walkę w sportowej organizacji. Złoty medalista olimpijski w przeszłości wielokrotnie zaznaczał, że nie interesują go starty na galach freakowych.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments