szymon kołecki sugeruje szpilce taktykę na walkę z wrzoskiem ksw 94

Szymon Kołecki sugeruje Szpilce taktykę na walkę z Wrzoskiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 marca 2024

Szymon Kołecki w jednym z ostatnich wywiadów powiedział na czym powinien się skupić Artur Szpilka w pojedynku z Arkadiuszem Wrzoskiem na XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

Szymon Kołecki wciąż dochodzi do zdrowia po kontuzji i operacji. Kołecki od czasu do czasu spotyka się z mediami by omówić bieżące tematy związane z wydarzeniami MMA.

W ostatnich dniach Szymon Kołecki udzielił wywiadu portalowi InTheCage.pl, w trakcie rozmowy multimedalista Igrzysk Olimpijskich zasugerował Arturowi Szpilce taktykę na walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem. Do pojedynku Wrzosek vs. Szpilka dojdzie 11 maja na XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Szymona Kołeckiego przypominamy, że walkę Wrzosek vs. Szpilka możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.44FORTUNA
Artur Szpilka2.79FORTUNA

Kołecki zasugerował Szpilce taktykę na walkę z Wrzoskiem

Zdaniem Szymona Kołeckiego oceniając to kto potrafi zachować więcej krwi w klatce KSW, faworytem pojedynku jest Arkadiusz Wrzosek.

– W ogóle ze sportowego punktu widzenia mnie to nie interesuje. Zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli są na tym samym poziomie twardości, potrafią opanować emocje, to wygra silniejszy fizycznie. Natomiast tutaj jednak Arek Wrzosek potrafi zimniejszą krew zachować. Z tego punktu widzenia można się skłaniać, że Wrzosek będzie faworytem.

Szymon Kołecki odradza Szpilce walkę w stójce. Kołecki namawia Artura do wykorzystania zapasów i przeniesienia walki na matę.

– Ja na miejscu Szpilki bym nie robił żadnej stójki, tylko starał się przewrócić i kontrolować, trzy rundy przetrzymać. Arturowi nie jest potrzebna walka w stójce z zawodnikiem, który ma taki zasięg w nogach i rękach, który jest tak trudny do skończenia.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments