Szymon Kołecki o Salahdine Parnasse KSW

Szymon Kołecki mocno na temat Salahdine’a Parnasse: „Ten pajac francuski…”

Bartosz Sobczak
5
Opublikowano: 10 czerwca 2023

Szymon Kołecki wypowiedział się na temat sytuacji jaka miała miejsce po gali KSW Colosseum 2. Do sieci trafiły nagrania na których obóz Salahdine’a Parnasse naśmiewa się z Mariana Ziółkowskiego. Kołecki bez ogródek zrugał francuskiego zawodnika i jego team.

Na gali KSW Colosseum 2 Marian Ziółkowski miał stanąć do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej. Niestety do starcia nie doszło, gdyż Polak na rozgrzewce doznał kontuzji i lekarz nie dopuścił go do walki. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których team Francuza naśmiewa się z urazu „Golden Boya”.

Do całej sprawy odniósł się Szymon Kołecki, który w rozmowie z portalem InTheCage w mocnych słowach skomentował te zachowanie:

Ten pajac francuski, ten jego sztab za dużo sobie pozwalają. Ja znam Mariana od lat. Marian jest z tych ludzi, naprzeciwko, którego może setka takich Parnasse’ów stanąć i na krok się nie cofnie. Takie insynuacje, że udawał, że wcześniej się wycofał. To jest głupota, kłamstwo, być może szukają sztucznego poklasku wśród tych swoich fanów śmiesznych. W trakcie gali oddał szacunek, a później go poniosło, jak się obudził na drugi dzień.

Kołecki podsumował także samo obnoszenie się z tytułem mistrzowskim, którego Francuz nie wywalczył w klatce:

Formalnie mistrzem jest, ale sposób, w jaki został, nie powinien się szczycić i robić z tego show, eksponować to. W ciszy i spokoju powinien przyjąć ten pas. Nie podoba mi się to, co zrobił i jego sztab zrobił. Nie lubię go i kibicować mu nie będę.

Zostaw ocenę
45
5
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piter
1 rok temu

Kolecki to taka pipka, wciąż beczy płacze że tu mu żle nie dobrze. Prawda jest taka że nikt nie chce oglądać jego walk

Piotr
Reply to  Piter
1 rok temu

Co Ty p***dolisz?!

Kaz Wielki
1 rok temu

Marian jest mało medialny…

Marcin
Reply to  Kaz Wielki
1 rok temu

No i ucieka przed walka z Saladinem, już nie pierwszy raz … Taka prawda

Anna
1 rok temu

On wiecznie jęczy tchórz jeden ciekawe ci by zrobił jak by stanął z nikim twarz w teraz !!! Niema dla na niego nigdzie miejsca !!!!Clown jeden!!!