Szybki powrót Rębeckiego do oktagonu? Polak może zawalczyć na gali w Londynie! „Otrzymał propozycję wejścia jako zastępstwo”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 17 stycznia 2023

Wygląda na to, że Mateusze Rębecki może zaliczyć szybki powrót do oktagonu. Według ostatnich doniesień zaproponowano mu zastępstwo za kontuzjowanego zawodnika.

„Chińczyk” dopiero co zadebiutował w największej organizacji MMA na świecie. Podczas ostatniej gali UFC Vegas 67 zmierzył się z Nickiem Fiore, którego zdominował na pełnym dystansie trzech rund i odniósł zwycięstwo po jednogłośnej decyzji sędziów.

Błyskawiczny powrót Rębeckiego do oktagonu?

Jak się okazuje, Polak może stoczyć kolejną walkę dla UFC już w marcu na gali w Londynie. Paweł Wyrobek z Polsat Sport przekazał, że Rębecki dostał szansę wejścia na zastępstwo za kontuzjowanego zawodnika:

– Wiele, a w zasadzie wszystko wskazuje na to, że Mateusz Rębecki do oktagonu UFC powróci już w 18 marca na gali w Londynie. Polak otrzymał propozycję wejścia jako zastępstwo za jednego z kontuzjowanych zawodników.

Najprawdopodobniej Rębecki miałby zastąpić innego Polaka Michała Figlaka, który miał zawalczyć z Chrisem Duncanem. Kilka dni temu media obiegła informacja, że Figlak wypada z pojedynku ze względu na kontuzję, a fighter ze Szkocji poprosił o kolejnego przeciwnika.

Pojedynek na gali UFC 286 ma być dla Duncana debiutem w amerykańskiej organizacji. Wcześniej bił się m.in. dla Bellatora, a także w Dana White’s Contender Series, gdzie stoczył dwie walki i jedną z nich zwyciężył przed czasem.

Źródło: Twitter

Zostaw ocenę
0
0