Szpilka spodziewa się nokautu w starciu z Pudzianowskim: „Z Materlą miał więcej szczęścia. Jak mnie trafi albo ja jego, to…”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Artur Szpilka zabrał głos przed walką z Mariuszem Pudzianowskim, do której dojdzie za miesiąc. Wygląda na to, że spodziewa się rozstrzygnięcia przez nokaut.

„Szpila” na Stadionie Narodowym stanie przed największym wyzwanie w formule MMA. Dotychczas pokonał Siergieja Radczenkę oraz wygrał z Denisem Załęckim, który doznał kontuzji po zaledwie kilkudziesięciu sekundach. Teraz zmierzy się ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem.

Szpilka o walce na Narodowym

W ostatnim wywiadzie dla Koloseum Artur Szpilka został zapytany o dwie ostanie walki swojego przeciwnika. Pudzianowski najpierw ciężko znokautował Michała Materlę, a następnie słabo zaprezentował się w starciu z Mamedem Khalidovem.

„Szpila” przyznał, że jego zdaniem w pojedynku z „Cipao” miał więcej szczęścia. Nie ukrywa jednak, że pojedynek na Narodowym może zakończyć się jednym celnym uderzeniem, gdyż obaj zawodnicy potrafią uderzać bardzo mocno:

– Kwestia tego, jak się tę walkę zacznie. Ja swoje wiem i tyle. Z Michałem miał więcej szczęścia, bo trafił jednym ciosem. Jak mnie trafi, czy ja jego, to będzie tak samo po walce. Za ciężkie ręce, żeby było z czym dyskutować. Ma wielkie doświadczenie, siłę i wiem, na co uważać, co trzeba robić.

– Nie boję się, bo ja też młotek w ręce mam i Mariusz dobrze o tym wie… Walka, dlatego to są emocje, to jest coś nieoczywistego we wszystkich walkach, bo cały fight card jest sztosem. Jeśli ktoś mi powie, że może przewidzieć wszystkie walki, to jest dla mnie niemożliwe.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments