Artur Szpilka o Materla vs Pudzianowski 2 na KSW

Szpilka nawołuje do rewanżu Materla vs Pudzianowski! „Jeśli jesteś pewny, że wygrasz z Michałem, to…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
6
Opublikowano: 28 lipca 2023

Artur Szpilka był gościem w studiu FanSportu. Popularny „Szpila” odpowiedział na wiele pytań, także tych niezwiązanych bezpośrednio z nim. W trakcie rozmowy nie zabrakło tematu ewentualnego rewanżu Michała Materli z Mariuszem Pudzianowskim.

Artur Szpilka buduje powoli swoją karierę w profesjonalnym MMA. Były pretendent do tytułu mistrza świata WBC w boksie na gali KSW Colosseum 2 pokonał Mariusza Pudzianowskiego. To właśnie „Pudzian” został wymieniony w trakcie długiej rozmowy w studiu FanSportu.

W pewnym momencie padło bowiem pytanie o potencjalny rewanż Michała Materli z Mariuszem Pudzianowskim na jednej z kolejnych gal federacji KSW. W jednym z wywiadów reprezentant Berserkers Team mówił, że rewanż z „Pudzianem” to jego cel.

Artur Szpilka o potencjalnym rewanżu Materla vs. Pudzianowski!

Co na ten temat powiedział Artur Szpilka? Okazuje się, że były pięściarz jest wielkim zwolennikiem takiego zestawienia:

„Oczywiście, że tak. No stary, tak naprawdę Michał walczył w kategorii wagowej Mariusza. Dziwię się dlaczego wtedy Materla nie poszedł w parter, no ale tak się stało. Ja uważam, że na dziesięć walk dziewięć wygrywa Michał i tę jedną już przegrał. No i fajnie by było, jeżeli coś by miało być po tej przegranej Mariusza kolejnej no i wygranej Michała to czemu nie? (Mariusz) jeżeli jesteś pewny, że wygrasz z Michałem to walcz, bardzo fajna walka na dzień dzisiejszy.”

Pełną rozmowę z Arturem Szpilką możecie zobaczyć poniżej. Zapraszamy do oglądania, subskrybowania kanału i kliknięcia ikony dzwoneczka, wtedy będziecie otrzymywali powiadomienia o nowych materiałach video jako pierwsi!

Zostaw ocenę
5
5
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mądrala
10 miesięcy temu

A kiedy popularna szpilka zrobi rewanż z Denisem? Ta walka też ma sens… Uciekał całą walkę, a na koniec, kiedy temu drugiemu padło kolano i walnął na glebę, to napompowana szpilka rzuciła się jak hiena hahahahaha Na koniec, paradował jak gdyby powalił na dechy jakąś gwiazdę 😂😅🤣 Oj szpilcia szpilcia… BUZIA duża, ale to wszystko 😥

Fabian
10 miesięcy temu

Ty gościu jesteś glupszy niż myślałem. Jak jesteś taki kozak to daj rewanż Pudzianowi, moim zdaniem jesteś ci***ta i tylko fartem wygrałeś bo pudzian chciał Ci pokazać że w jego wieku też są takie rzeczy możliwe. Dla mnie Artur Szpilka to dno zwykły pozorant, a nie zawodnik mną. Żal d***pe ściska parowo!!! Szacun dla Pudziana za serce walki

Andzej
Reply to  Fabian
10 miesięcy temu

Fabian jesteś człowieku upośledzony w cywilizowanym świecie. Pudzian ma serce do walki, większych głupot nie słyszałem. Wszędzie gdzie dostawał łomot, to odklepywał. Ukończyłeś małolacie chociaż podstawówkę? Jesteś dyletantem a do tego mega analfabetą.

Patryk
10 miesięcy temu

A ja bym zobaczył jak szpilka dostaje łomot od Pudziana, może rewanż?
Miałeś już swoją szansę i zawiodłeś całą Polskę, jeszcze nie przeprosiłeś a teraz chcesz mówić innym jak mają żyć.

Andzej
Reply to  Patryk
10 miesięcy temu

Fabian jesteś człowieku upośledzony w cywilizowanym świecie. Pudzian ma serce do walki, większych głupot nie słyszałem. Wszędzie gdzie dostawał łomot, to odklepywał. Ukończyłeś małolacie chociaż podstawówkę? Jesteś dyletantem a do tego mega analfabetą.

Jankes
10 miesięcy temu

Widzę że za wszelką cenę jest parcie na rewanż Pudziana z Materlą. Od długiego czasu większość ujmuje zwycięstwa Pudzianowskiego nad Materlą. Skoro ten cały Materla jest taki dobry to dlaczego dał się trafić takim ciosem? Dla mnie walka między nimi się odbyła i lepszy okazał się Pudzian. Ale niektórym ciężko to przełazi przez przełyk, z Ajtujem na czele.