Martin Lewandowski o gali w Paryżu

Szef KSW o gali we Francji: „Muszę powiedzieć, że ten pociąg do Paryża…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

Martin Lewandowski, szef KSW udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi. Współwłaściciel federacji odpowiadał na pytania dziennikarza po ważeniu, jednym z tematów była gala KSW we Francji. Co na ten temat powiedział Lewandowski?

Dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się gala XTB KSW Colosseum 2. Tradycyjnie przed tak wielkim wydarzeniem zarówno właściciele federacji KSW jak i zawodnicy udzielali wielu wywiadów.

W trakcie jednej z rozmów Martin Lewandowski, szef KSW został zapytany przez dziennikarza Artura Mazura o planowaną galę we Francji. Co na temat wydarzenia nad Sekwaną powiedział Lewandowski? Czy federacja nadal zapatruje się na podbój francuskiego rynku?

Nim przejdziemy do głównego tematu artykułu przypominamy gdzie można zakupić dostęp do transmisji z drugiej edycji Colosseum.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie kupić dostęp?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Szef KSW o gali we Francji

Oto co Martin Lewandowski powiedział na temat eventu we Francji:

„No chciałbym, chciałbym ale muszę powiedzieć, że akurat ten pociąg do Paryża chyba w tym roku nam odjedzie. To naprawdę z obiektywnych przyczyn, my jesteśmy przygotowani co więcej nasza ekipa była już we Francji na dokumentacji hali. Wielokrotnie już mówiłem w wywiadach, że Francja jest jednym z rynków które chcemy przyatakować z brandem KSW. No i oczywiście z Salahdinem Parnasse jako taką główną gwiazdą to jest wręcz wymarzony scenariusz, więc planujemy to, ale nie chcę tutaj mówić kiedy co się wydarzy bo raczej w tym roku będzie ciężko.”

Dopytany o to czy faktycznie był już wstępny termin na ten rok współwłaściciel KSW powiedział:

„No właśnie był, ale tam się dużo rzeczy dzieje we Francji trochę takich dziwnych, pojawiają się komisje i jakieś licencje, my się oczywiście tego nie obawiamy. Natomiast wyobraź sobie, że mamy za dwa miesiące galę, a połowa zawodników nie ma licencji, w której nie do końca wiadomo o co chodzi. Jako Stowarzyszenie MMA Polska współpracujemy z tymi organizacjami/komisjami więc będziemy mieli pełną informację co się dzieje i jak trzeba przeprowadzić procedurę, więc to nie problem tylko, że to jest dodatkowa logistyka i jakiś 'czas’. Ponad to są we Francji w tym roku Mistrzostwa Świata w Rugby, jest to w tym kraju popularny sport i odciąga zainteresowanie mediów i kibiców.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments