szef ksw kubiszyn dobija się don diego ksw epic

Szef KSW: „Kubiszyn coraz częściej dobija się z różnych stron”(VIDEO)

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2024

Martin Lewandowski szef federacji KSW udzielił Jarkowi Świątkowi bardzo długiego wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat walki Don Diego na gali KSW EPIC.

Jaru Świątek przeprowadził z Martinem Lewandowskim obszerną, trwającą ponad godzinę czasu rozmowę. W trakcie wywiadu nasz reporter zapytał szefa KSW o Mateusza Kubiszyna.

Czy popularny Don Diego wystąpi na gali KSW EPIC? Martin Lewandowski podjął ten temat i szeroko go skomentował.

– Kubiszyn zaczął mi się… wiesz coraz częściej ten zawodnik dobija się z różnych stron. To by było, przy konkretnym zestawieniu myślę bardzo fajne.

Martin Lewandowski docenia umiejętności sportowe Don Diego.

– Myślę, że walka z Janikowskim była parę lat temu i od tamtego czasu Don Diego zrobił duży postęp. Jest zawodnikiem, który walczy widowiskowo. Walczy zajebiście i przynajmniej to pokazał na Gromdzie. Na pewno w KSW jest miejsce na takich ludzi z charakterem, ale nie chcę tu deklarować, nie chcę też robić jakichś nadziei. Mówię, jest na mapie zainteresowania. Tyle, nie ma na tę chwilę, dzisiaj żadnych planów na jego zestawienie, zatrudnienie, przeciwnika na gali KSW EPIC.

Szef KSW skomentował także potencjalne zestawienie Mateusz Kubiszyn vs. Andrzej Grzebyk. Okazuje się, że Martin Lewandowski jest fanem tego pomysłu.

– Słuchaj to jest super wyzwanie dla Andrzeja Grzebyka. To jest właśnie jedno z zestawień, które ja bym chętnie zobaczył.

Dopytany o to czy Don Diego miałby wystąpić na gali KSW EPIC 2, Lewandowski odpowiedział.

– No nie wiem, może Don Diego dojdzie do takiego etapu, że będzie walczył w formule MMA? Poza nielicznymi przypadkami jak wspomniany wcześniej Adamek kontrakty mamy na kilka walk albo kilkuletnie. Nie mogę mieć pomysłu takiego by zawodnika wystawić raz, a później mieć z nim problem.

Z tonu wypowiedzi Martina Lewandowskiego wynika, że jeśli gala KSW EPIC w lutym będzie cieszyła się zainteresowaniem to w przyszłości odbędzie się druga edycja. Raczej to właśnie na tym wydarzeniu należałoby upatrywać występu Don Diego w klatce KSW.

Wszystkie pojedynki gali KSW EPIC wraz ze starciem Khalidov – Adamek możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Kolejna gala organizacji GROMDA, której mistrzem jest Mateusz Kubiszyn odbędzie się 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments