szef ksw adamek nie walczył z zawodnikiem pokroju mameda

Szef KSW: „Adamek nie walczył z zawodnikami pokroju Mameda. Takich rzeczy jeszcze nie widział!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Dziennikarze i eksperci zebrali się w studiu portalu FanSportu, aby omówić galę KSW EPIC. W pewnym momencie doszło do łączenia online z szefem KSW. Co powiedział Martin Lewandowski?

Gala XTB KSW EPIC odbędzie się 24 lutego w Gliwicach. To wydarzenie zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji w studiu portalu FanSportu odbył się specjalny panel dziennikarsko-ekspercki, w którym omówiono to wydarzenie. Oczywiście głównym tematem rozmów była walka wieczoru, czyli pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem.

W pewnym momencie do grona dyskutujących przez łączenie online dołączył Martin Lewandowski. Szef federacji KSW z optymizmem zapatruje się na to wydarzenie.

Oto co na temat walki Khalidov – Adamek powiedział Lewandowski? Jak współwłaściciel KSW zapowiedział ten event?

– Nie chcieliśmy, żeby było tak że mamy walkę Khalidov vs. Adamek w boksie, a potem 99% cała karta walk MMA. Stąd też mamy różne formuły, mamy muay thai w małych rękawicach, mamy powrót do korzeni turniejowych. Jest walka taka już naprawdę odwzorowująca czyli konfrontacja dwóch różnych dyscyplin judo i BJJ.

– To budzi ciekawość i zainteresowanie jeśli nie ma wyraźnego faworyta. To Mamed wchodzi w bajkę, w grę Tomka, więc na papierze to Tomasz jest faworytem. Natomiast jak popatrzy się na historię Mameda to jak walczył, spektakularnie, nietypowo. Myślę, że Tomek nie miał okazji walczyć z zawodnikiem pokroju Mameda Khalidova. Takich rzeczy Tomasz jeszcze nie widział. Walka jest w klatce KSW, więc to jest plus dla Mameda.

Darmowe PPV na walkę Khalidov vs. Adamek

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments