mariusz grabowski o tomaszu adamku przed ksw epic

Szef GROMDY o Adamku: „Tomek czuje się jak 25-latek” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 stycznia 2024

Mariusz Grabowski prezes organizacji GROMDA miał okazję ku temu by prywatnie porozmawiać z Tomaszem Adamkiem.

Szef GROMDY był gościem w studiu portalu FanSportu gdzie w trakcie rozmowy z dziennikarzem Michałem Tuszyńskim zdradził kilka szczegółów przekazanych przez Tomasza Adamka.

Tomasz Adamek zmierzy się na gali KSW EPIC z Mamedem Khalidovem. Jak popularny „Góral” czuje się przed powrotem do startów po wieloletniej przerwie?

Mariusz Grabowski przekazał kibicom kilka informacji prosto z obozu Tomasza Adamka. Oto co szef GROMDY powiedział o Adamku:

– No wiecie, nastawienie Tomka jest na pewno świetne. On się czuje jak 25-latek. Nawet śmiałem się tak jak słyszeliście, mówiłem mu: 'Dziadziusiu coś mi tutaj nie pasowało na tym treningu’, a on mówi na to – 'No co ty, przecież to są żarty.’

– Dlatego myślę, że pewnie będzie tutaj fajna walka, a Tomek jak to Tomek czuje się młodo i myśli, że wyjdzie i zrobi robotę, chociaż ja cały czas powtarzam, że nie można lekceważyć Mameda. Mamed cały czas trenuje, cały czas się przygotowuje i myślę, że to nie będzie walka do jednej bramki. To na pewno będzie walka wyrównana i zobaczymy.

Pełną galę KSW EPIC wraz z walką Khalidov – Adamek obstawicie u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPKURSBUKMACHER
Mamed Khalidov2.40FORTUNA
Tomasz Adamek1.52FORTUNA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments