stipe miocić odpowiedział na słowa toma aspinalla

Stipe Miocić odpowiedział na słowa Toma Aspinalla

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 stycznia 2024

Stipe Miocić odniósł się do ostatnich wypowiedzi Toma Aspinalla. Amerykanin skomentował jeden z wpisów Anglika na platformie X.

W ostatnich dniach Tom Aspinall głośno wyrażał swoje niezadowolenie z faktu, że jego walka o pełnoprawny pas mistrzowski jest odkładana w czasie. Anglik najpierw chciał by organizacja UFC pozbawiła Jona Jonesa mistrzowskiego pasa, a gdy to się nie udało zaczął się domagać walki z „Bonesem” jak tylko ten zakończy rehabilitację.

Przy okazji w jednym z wpisów Aspinall obraził Miocica sugerując, że kiedy ostatni raz Stipe walczył i wygrywał to swoją premierę na Playstation 2 miała gra GTA: San Andreas. Tom jest zły z faktu, że zdobył tymczasowy pas, a mimo to umiejętności nieaktywnego od lat Miocicia są cenione wyżej.

To właśnie na ten wpis odpowiedział Miocić. Stipe napisał:

– Jak chodzi o termin walki z Jonem to ja nigdy nie spowodowałem opóźnienia. Tom jak wygram to porozmawiamy o unifikacji pasów mistrzowskich.

Stipe Miocić jasno zaznaczył, że to nie z jego powodu walka odbywa się w późniejszym terminie. Były mistrz kategorii ciężkiej przypomniał tym samym Aspinallowi, że to nie on odkłada pojedynek w czasie, a robi to Jon Jones, który nabawił się kontuzji.

Sytuacja w kategorii ciężkiej nie wygląda najciekawiej właśnie przez fakt, że wciąż nie znamy terminu w którym Jon Jones będzie mógł ponownie wejść do octagonu UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments