stare dobre czasy ksw rozpoznajesz bohaterów zdjęcia

Stare dobre czasy KSW – rozpoznajesz wszystkich bohaterów zdjęcia?

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Federacja KSW organizuje gale MMA od lutego 2004 roku. Za kilka miesięcy organizacja założona przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego będzie zatem świętowała 20-lecie powstania. W sieci natrafiliśmy na zdjęcie z dawnych lat, na którym pojawiło się wielu największych bohaterów tamtych czasów.

Zdjęcie które możecie zobaczyć poniżej było wykorzystywane do promowania eventów, pojawiło się także w jednym z kalendarzy wydanych przez federację KSW. Starsi fani, którzy pamiętają początki organizacji jeszcze przed wielkim boomem na MMA w Polsce zapewne będą w stanie rozpoznać wszystkich bohaterów zamieszczonego poniżej zdjęcia.

Na fotografii oczywiście nie mogło zabraknąć samych właścicieli, czyli Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego. Pytanie zatem czy jesteście w stanie wymienić z imienia i nazwiska wszystkich fighterów, którzy wzięli udział w tej sesji zdjęciowej? Młodsi fani zapewne będą mieli z tym problem, podobnie jak z rozpoznaniem tajemniczego jegomościa w garniturze, stojącego po prawej stronie.

stare dobre czasy ksw rozpoznajesz bohaterów zdjęcia

Jeśli mieliście problem z rozpoznaniem fighterów to przygotowaliśmy dla was ankietę, która zapewne wielu z was przypomni kilka nazwisk z tego zdjęcia.

Występy którego zawodnika KSW pamiętasz najlepiej?

Loading ... Loading ...

Na sam koniec dla małego przypomnienia od lewej na zdjęciu:

Maciej Górski, Martin Lewandowski, Maciej Kawulski, Jan Błachowicz, Mamed Khalidov (na stołku), Daniel Dowda, Paweł Wójcik (anonser), Krzysztof Kułak, Antoni Chmielewski (kuca).

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład
Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tyryfyry
9 miesięcy temu

Nie mogę rozpoznać Najmana, gdzie łon je?

Davids777
Reply to  Tyryfyry
9 miesięcy temu

Leży pod Pudzianem

Loinmma
9 miesięcy temu

Gdzie Michał Materla ???