Face offy ufc paryż

Spotkania twarzą w twarz przed galą UFC w Paryżu. O której transmisja? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

Już dziś wieczorem, w sobotę 2 września odbędzie się gala UFC w Paryżu. Uczestnicy tego wydarzenia stanęli twarzą w twarz po ceremonii ważenia. Tym razem wszystkie face-offy przebiegły spokojnie i zawodnicy nie skakali sobie do gardeł. O której transmisja z UFC Paryż?

Rozpiska gali UFC w Paryżu jest mocno obstawiona reprezentantami Francji. Dawno już nie było gali, na której występowałoby tak wielu fighterów reprezentujących kraj, w którym odbywa się event. Śmiało można zatem zareklamować to wydarzenie jako galę Francja kontra reszta świata.

W walkach wieczoru wystąpią Ciryl Gane i Manon Fiorot zatem nawet w najważniejszych starciach wieczoru zobaczymy reprezentantów „trójkolorowych”. Choć w ostatnim czasie to PFL, a nie UFC wyłapuje najlepsze talenty na francuskim rynku to naprawdę nie ma co narzekać i jak na galę UFC w Europie rozpiska jest naprawdę solidna.

Nim przejdziemy do spotkań twarzą w twarz przypominamy gdzie możecie obstawić galę UFC Paryż oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

UFC Paryż – o której transmisja?

Galę UFC: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Oglądaj UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Darmowa transmisja!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż – spotkania twarzą w twarz

Organizacja UFC opublikowała materiał video ze spotkaniami twarzą w twarz przed galą UFC w Paryżu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments