Pudzian nokauty

Spektakularne nokauty Pudziana w KSW [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 grudnia 2022

Mariusz Pudzianowski ma na koncie najwięcej wygranych przez nokaut i nokaut techniczny w historii ferderacji KSW. Przypomnijcie sobie te najbardziej spektakularne. Popularny Pudzian sam mówi, że potrafi ogłuszyć karpia, a jego ręce nie biją, tylko tłuką rywali.

Mariusz Pudzianowski (17-7, 1NC) walczy w federacji KSW od grudnia 2009 roku, można zatem śmiało powiedzieć, że były mistrz świata strongman świętuje trzynastą rocznicę startów w zawodowym MMA.

Zwycięstwa przez KO/TKO notował już od samego początku kariery. Zaczęło się na warszawskim Torwarze, od słynnych już „kłopotów Najmana”. We wczesnej fazie przygody z MMA Pudzian nokautował również Butterbeana i Boba Sappa.

Zdecydowanie cenniejszymi skalpami są wygrane przez nokaut w walkach z Rollesem Gracie, Łukaszem Jurkowskim i Michałem Materlą. Warto zaznaczyć, że od 2015 roku Pudzianowski stoczył trzynaście walk i tylko jedna z nich zakończyła się decyzją sędziowską.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zostaw ocenę
0
0