

Organizacja PFL otworzyła premierowy europejski sezon w Newcastle. Fani, którzy wybrali się do wypełnionej po brzegi Vertu Areny na 100% nie żałowali pieniędzy wydanych na bilet. Uczestnicy gali sprezentowali im bowiem całą masę efektownych nokautów i poddań.
W walce wieczoru Simeon Powell udusił trójkątem rękoma Mohameda Amine natomiast w co-main evencie reprezentująca Anglię 24-letnia Dakota Ditcheva udusiła Malin Hermansson. Zarówno Powell jak i Ditcheva dopisali do zawodowych rekordów ósmą wygraną, oboje również pozostają niepokonani.
Wygrane po spektakularnych nokautach zapisali na swoim koncie Lewis McGrillen-Evans, Jakob Nedoh i Abdellah Er-Ramy.
Anthony Salamone posłał Daniela Ladero na deski potężnym kolanem, a następnie dobił go ciosami w parterze. Louis Lee Scott ustrzelił Sama Robinsona potężnym high kickiem.
Wszystkie akcje z gali PFL Europe możecie zobaczyć poniżej: