ufc 286 podwyżka cen

Skandal! Horrendalna podwyżka cen biletów na UFC 286. Brytyjscy fani oburzeni!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2023

Brytyjscy fani są oburzeni ogromną podwyżką cen biletów na galę UFC w Londynie względem poprzednich wydarzeń. W zasadzie wszystkie rodzaje wejściówek na wszystkie sektory podrożały ponad dwukrotnie względem cen gali, która odbyła się w Londynie w wakacje 2022 roku. Śmiało można zatem mówić o sporym skandalu przed UFC 286!

W walce wieczoru gali UFC 286 w Londynie zmierzą się Leon Edwards i Kamaru Usman, będzie to trzecie starcie zawodników, a stawką pojedynku wieńczącego trylogię będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Brytyjscy fani nie kryją oburzenia faktem znacznego wzrostu cen biletów, większość wejściówek podrożała bowiem ponad dwukrotnie względem tego co fani zapamiętali z poprzednich wydarzeń UFC organizowanych w O2 Arenie.

Jeden z fanów zamieścił porównanie, które dokładnie przedstawia różnicę w cenach wejściówek. Po lewej ceny z 2022 roku, a po prawej ceny biletów na UFC 286.

Inny fan zamieścił w sieci informację o tym, że w marcu i lipcu kupował bilet na poziomie 1, natomiast teraz gdy przyszło do płacenia miał problem z zapłaceniem za bilet na poziomie 4 i ostatecznie zrezygnował wyzywając Danę White’a i UFC.

Kolejny z fanów napisał, że jakiś czas temu kupił w sklepie UFC koszulkę za 90 funtów po to, aby móc wziąć udział w limitowanej przedsprzedaży. Dziś po 14 minutach oczekiwania w „kolejce” okazało się, że bilety zostały wyprzedane.

Jeszcze inni fani narzekali, że owszem udało im się przejść przez kolejkę oczekujących jednak później otrzymali propozycję zakupu biletów po niemal 2200 funtów za sztukę.

Podsumowując fani z Wysp Brytyjskich nie mają wątpliwości, że za decyzję odpowiada organizacja UFC i domagają się zmian.

Zostaw ocenę
0
0